IMPERiO CS 1.6 Public Server
Bun venit pe frumul nostru! Pentru mai multe detalii inregistreaza-te folosind nick & pass!

IMPERiO CS 1.6 Public Server

New Era! New Revolution! JUST IMPERIO!!!
 
AcasaHomeCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Best Movie

In jos 
AutorMesaj
Theo

avatar

Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 26/01/2010
Varsta : 24
Localizare : Targoviste

MesajSubiect: Best Movie   Mier 27 Ian 2010 - 22:23

The twilight (2008) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/twilight-amurg-2356/
The Twilight Saga: New Moon (2009) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/the-twilight-saga-new-moon-4315/
Angels & Demons (2009) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/angels-demons-ingeri-si-demoni-3021/
Avatar (2009) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/avatar-4331/
The Last Legion (2007) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/the-last-legion-ultima-legiune-776/
Kingdom of Heaven (2005) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/kingdom-of-heaven-regatul-cerului-461/
10,000 BC (2008) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/10000-bc-10000-ichr-1104/
Gone in Sixty Seconds (2000) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/gone-in-sixty-seconds-dispari-in-60-de-secunde-1921/
Fame (2009) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/fame-3111/
Goal! (2005) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/goal-gool-3373/
Goal! 2: Living the Dream... (2006) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/goal-2-living-the-dream-gool-2-1788/
Goal! III (2009) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/goal-iii-gol-3-finala-2774/
Underworld (2003) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/underworld-lumea-de-dincolo-845/
Underworld: Evolution (2006) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/underworld-evolution-lumea-de-dincolo-2-evolutia-415/
Underworld: Rise of the Lycans (2009) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/underworld-rise-of-the-lycans-lumea-de-dincolo-revolta-lycanilor-2411/
The Da Vinci Code (2006) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/the-da-vinci-code-codul-lui-da-vinci-54/
The Poker Club (2008) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/the-poker-club-3393/
Transformers (2007) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/transformers-transformers-razboiul-lor-in-lumea-noastra-102/
Transformers: Revenge of the Fallen (2009) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/transformers-revenge-of-the-fallen-transformers-razbunarea-celor-invinsi-3170/
One Missed Call (2007) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/one-missed-call-apel-nepreluat-903/
2012 (2009) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/2012-4233/
Casino Royale (2006) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/casino-royale-32/
Cast Away (2000) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/cast-away-naufragiatul-827/
Friday the 13th (2009) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/friday-the-13th-vineri-13-2881/
Blood: The Last Vampire (2009) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/blood-the-last-vampire-blood-ultimul-vampir-3601/
Pathfinder (2007) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/pathfinder-pathfinder-intre-doua-lumi-7/
Redline (2007) --> http://www.cinemagia.ro/filme/redline-17867/ ------> nu are trailer Neutral
The Forsaken (2001) --> http://www.cinemagia.ro/filme/the-forsaken-vampirii-desertului-5514/ ------> nu are trailer Sad
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/the-chronicles-of-narnia-the-lion-the-witch-and-the-wardrobe-cronicile-319/
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) --> http://www.cinemagia.ro/trailer/the-chronicles-of-narnia-prince-caspian-cronicile-din-narnia-printul-1082/

VIZIONARE PLACUTA!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
radusilver
Admin
Admin
avatar

Numarul mesajelor : 75
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 25
Localizare : Targoviste

MesajSubiect: re   Joi 28 Ian 2010 - 10:59

Hmm..... sunt de acord cu aprox 99% din filme pe care le-ai postat .Unele sunt chiar ....naspha(nu am gasit cunvant mai bun -momentan)Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
Best Movie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IMPERiO CS 1.6 Public Server :: Amuzament :: Filme-
Mergi direct la: